Перевірки на поліграфі 

Комплекс професійних послуг детектора брехні у Ковелі

Перевірки персоналу на детекторі брехні.

Практика застосування поліграфа для підприємств доводить, що 90% економічної шкоди приносять не конкуренти, а працівники своїми навмисними або ненавмисними діями (крадіжки, зловживання, змови, шпигунство, недбалість, шахрайство тощо), що завдають роботодавцю стабільні великі втрати.

Перевірка працівників на поліграфі – найкраще рішення для всіх керівників та власників бізнесу, які втомилися від постійних втрат з вини персоналу, від затримок у розвитку підприємства.

Комплексне застосування перевірок на детекторі брехні у роботі з персоналом організації на етапах відбору кандидатів та трудових відносин працівника та роботодавця, ефективно вирішує завдання наведення порядку у робочому колективі та гарантовано забезпечує стабільність та високі доходи, захист законних прав та інтересів керівників та власників бізнесу, вибудовування чіткої моделі системи управління, виключення ризиків щодо призначення на ключові посади, створення згуртованого, ефективного колективу, профілактику протизаконних дій персоналу.

Проходження поліграфа при влаштуванні на роботу - головний інструмент у цій роботі, що дозволяє з мінімальними витратами для замовника оперативно отримати правдиву та повну інформацію про претендента з усіх питань, що цікавлять роботодавця.

Перевірка персоналу на детекторі брехні дозволяє отримати:

Зниження ризиків, збитків підприємства з вини персоналу дуже істотно, швидко, з мінімальними витратами для замовника. Забезпечення бізнес-структурам кадрової безпеки, стабільність життєдіяльності, перспективи успішного розвитку та досягнення поставлених цілей бізнесу. Перевірка співробітників на поліграфі завжди супроводжується також економічним ефектом. І навіть якщо вчинення чи планування протиправних дій не виявлено, планові перевірки мотивують співробітників працювати відповідальніше, не вчиняти та не планувати протизаконні дії, що шкодять роботодавцю. Підвищення лояльності та профілактику правопорушень. Перевірки мотивують персонал ставитись до роботи найбільш відповідально та серйозно. Детектор брехні є ефективним засобом запобігання та профілактики правопорушень, розкрадань, службових провин, недобросовісного виконання своїх обов'язків. Майбутня перевірка провокує співробітника організації відмовитись від протиправних дій щодо роботодавця. Зняття взаємних підозр та напруженості у трудовому колективі. Підвищення ефективності персоналу. Реальний шанс розвивати бізнес із максимальною ефективністю.

Замовлення:

Уточняємо суть Вашої проблеми, якщо необхідно – проконсультуємо, після чого узгодимо з Вами цілі та завдання для тестування. Гарантія конфіденційності!

Підготовка:

Виходячи з Вашої проблеми,  складаємо індивідуальні тести для кожної людини, яка буде проходити тестування. Не працюємо шаблонно!

Тестування:

Середній час тестування – від 1,5 до 4 годин. Для тестування використовується комп’ютерний поліграф «РУБІКОН».  Відповідає ДСТУ 8692:2016.

Висновок:

Опрацюємо результати та  підготуємо висновок. Ви отримаєте відповіді на питання, що Вас цікавлять, а також докладний звіт про результати дослідження.

Чи впливає хвилювання на результат?

Хвилювання людини ніяк не впливає на кінцевий результат перевірки завдяки точності методики. Хвилювання – це нормальний стан при такій перевірці, отже, якщо тестований правдиво відповідає на запитання, то боятися йому нічого.

Чи можливо обдурити детектор брехні?

Поліграф робить оцінку всіх фізіологічних процесів організму людини одночасно, при цьому для людини ці процеси відбуваються непомітним чином, адже задіюються умовні рефлекси організму. Людина здатна тільки стримувати себе в емоціях та працювати над хвилюванням, проте зміна внутрішніх процесів не під силу навіть самому досвідченому брехуну.

Яка ціна перевірки на детекторі брехні?

На всі процедури поширюються знижки в залежності від кількості людей, які перевіряються. Для постійних клієнтів можемо запропонувати спеціальні низькі ціни.
Перевірка персоналу - 1500 грн.
Приватні питання - 2500 грн.
Сімейні відносини - 3500 грн.

Зв'язок