Перевірки на поліграфі 

Комплекс професійних послуг детектора брехні у Ковелі

Перевірки на детекторі брехні для приватних замовників.

Принцип роботи поліграфа простий – датчики, що мають високу чутливість, фіксують коливання активності показників психофізіологічного стану організму при відповідях на запитання, що йому пред'являються.

Момент брехні - це стан: "ти брешеш і ти знаєш, що ти брешеш", тому що себе самого не обдуриш і всі спроби приховати або спотворити інформацію вимагають дуже серйозних додаткових усвідомлених вольових зусиль. Фізіологічні реакції організму завжди випереджають імпульси свідомості та є достовірними критеріями наявності у пам'яті респондента слідів про подію, про його дії. У цьому полягає принцип роботи детектора брехні.

При цьому на обстежуваному може зберігатися маска невимушеності, він може продовжувати посміхатися, дивлячись вам у вічі. Організм сам усе за нього розповість. Відключити природні реакції організму ніхто не може, вони – не підконтрольні свідомості.

Методика обстеження з використанням поліграфа передбачає створення "сита" для відсіювання випадкових реакцій, помилок та іншого "шуму", щоб у сухому залишку дослідження для аналізу залишалися лише достовірні реакції обстежуваного.

На перших етапах процедури завданням поліграфолога є отримання зразків природних реакцій організму на кожне з таких питань. Питання кожного типу пред'являються обстежуваному кілька разів. Зі збільшенням кількості запитань зменшується вплив випадкових реакцій на підсумковий результат.

Перевірка на детекторі брехні проводиться лише за добровільною згодою тестованого.

У ході передтестової бесіди поліграфолог-психолог пояснює особливості процедури та з'ясовує психологічні особливості респондента. У процесі передтестової розмови озвучуються та обговорюються всі запитання тестів. У процесі перевірки на детекторі брехні жодних несподіваних запитань поліграфолог не задає.

Запитання індивідуальних тестів на детекторі брехні та самі тести готуються залежно від особливостей Вашого замовлення та є унікальними для кожного конкретного випадку.

Результати перевірки на детекторі брехні мають високу достовірність завдяки застосуванню сучасного апаратно-програмного комп'ютерного обладнання, використання мінімум трьох методів перехресного тестування, підготовки індивідуальних тестів та системи подвійного контролю результату.

Надаємо повний комплекс кваліфікованих послуг у Ковелі з проведення службових та приватних розслідувань на поліграфі у зв'язку з шахрайством, крадіжками, розкраданнями, хабарами, корупцією, комерційним шпигунством, зв'язком з криміналом, виявленням неблагонадійних співробітників та їх деструктивної поведінки. Виявлення фактів подружньої зради, виявлення асоціальної поведінки, вживання наркотичних речовин або зловживання алкоголем членів сім'ї, виявлення наявності можливих приховуваних мотивів при вступі в шлюб.

Перевірка на детекторі брехні проста та абсолютна безпечна. 

Замовлення:

Уточняємо суть Вашої проблеми, якщо необхідно – проконсультуємо, після чого узгодимо з Вами цілі та завдання для тестування. Гарантія конфіденційності!

Підготовка:

Виходячи з Вашої проблеми,  складаємо індивідуальні тести для кожної людини, яка буде проходити тестування. Не працюємо шаблонно!

Тестування:

Середній час тестування – від 1,5 до 4 годин. Для тестування використовується комп’ютерний поліграф «РУБІКОН».  Відповідає ДСТУ 8692:2016.

Висновок:

Опрацюємо результати та  підготуємо висновок. Ви отримаєте відповіді на питання, що Вас цікавлять, а також докладний звіт про результати дослідження.

Чи впливає хвилювання на результат?

Хвилювання людини ніяк не впливає на кінцевий результат перевірки завдяки точності методики. Хвилювання – це нормальний стан при такій перевірці, отже, якщо тестований правдиво відповідає на запитання, то боятися йому нічого.

Чи можливо обдурити детектор брехні?

Поліграф робить оцінку всіх фізіологічних процесів організму людини одночасно, при цьому для людини ці процеси відбуваються непомітним чином, адже задіюються умовні рефлекси організму. Людина здатна тільки стримувати себе в емоціях та працювати над хвилюванням, проте зміна внутрішніх процесів не під силу навіть самому досвідченому брехуну.

Яка ціна перевірки на детекторі брехні?

На всі процедури поширюються знижки в залежності від кількості людей, які перевіряються. Для постійних клієнтів можемо запропонувати спеціальні низькі ціни.
Перевірка персоналу - 1500 грн.
Приватні питання - 2500 грн.
Сімейні відносини - 3500 грн.

Зв'язок